Veido masažas rekomenduojamas esant sausai, papilkėjusiai odai, padidėjus odos riebumai, norint pagerinti veido odos tonusą, norint sumažinti randelius, veido ovalo koregavimui, norint sustabdyti odos senėjimo procesus. 

Veido masažo metu yra stimuliuojama jūsų veido oda, veido raumenys. Impulsus atliekant masažą gauna mūsų centrinė nervų sistema, kuri siunčia tam tikras reakcijas. Masažas efektyviai pagerina kraujotaką, veido oda geriau aprūpinama maistinėmis medžiagomis, pagerėja limfinės sistemos darbas.  

Veido masažo atlikimo eiga:      

nuvalomas makiažas su SONYA GAVINANČIU GELINIU VALIKLIU,

veido oda paruošiama procedūrai, ją atgaivinant BALANSUOJAMUOJU TONIKU. 

20 – 30 min. veido oda veiksmingai drėkinama ir gaivinama ALOE VERA BIOCELIULIOZĖS KAUKE,

kai kaukė nuimama, atliekamas masažas veido ir kaklo sričiai su ALOE VERA BIOCELIULIOZĖS KAUKĖS SERUMU.

Masažas pradedamas glostymu nuo kaklo apačios iki skruostikaulių ir per skruostikaulius smilkinių link. Glostyti reikia ir kaktą skersai jos link smilkinių švelniai juos paspaudžiant ir palaikant. Masažuojama kakta skersai jos keliomis linijomis ir smilkiniai pagal ir prieš laikrodžio rodyklę.  Masažuojami antakių lankai, nosis, skruostikauliai. Smakras ir žandikaulis masažuojami link ausų. Maigymas su glostymu kaitomi, veido masaže maigymas taikomas švelniai. Masažas užbaigiamas viso veido glostymu.

ALOE VERA BIOCELIULIOZĖS KAUKĖ su natūralia alavijo žele ir kitais natūraliais ingredientais veiksmingai drėkina ir  gaivina, nes pagrindą sudaro bioceliuliozės pluoštas. Jis   lengvai prisitaiko prie    veido kontūrų, leisdamas kaukei prasiskverbti į  nedideles ir  gilesnes raukšles, kur    nepasiekia įprastos lakštinės kaukės.

ALOE VERA BIOCELIULIOZĖS KAUKĖ turi dvejopą poveikį.

  • Pagal unikalų Forever metodą specialių bakterijų pagalba alavijų želė ir jūros žolė    natūraliai fermentuojamos ir  jomis prisotinamas bioceliuliozės pluoštas, kad    ramintų, minkštintų ir  švelnintų odą.
  • O  serumas su   žaliąja arbata ir  kaštonais gaivina pavargusią odą, padeda kovoti su   laisvaisiais radikalais, padėdamas užkirsti kelią senėjimo požymiams, ir  ramina odą mažindamas paraudimą.

Kadangi bioceliuliozė leidžia serumui parsiskverbti daugelį kartų giliau nei įprastos kaukės,  po šios procedūros daug ilgiau džiaugsitės veiksmingai sudrėkinta oda.

Jei norite efektyvių rezultatų šį veido masažą rekomenduojama rinktis bent kartą per savaitę Rekomenduojama 5 -10 apsilankymų kursas. 

Masažo trukmė: ~ 60 min.

Masažo metu naudojamos priemonės: SONYA GAIVINANTIS GELINIS VALIKLIS, BALANSUOJANTIS TONIKAS, ALOE VERA BIOCELIULIOZĖS KAUKĖ

sveikatos harmonija