Sveiki atvykę į nepriklausomo
Forever verslo savininko
DOVYDO VAIKŠNORO svetainę
ID 370000133755
tel. +37068538383
el. paštas: aloeveraproduktai@gmail.com

sveikatos harmonija

Oficiali kompanijos atstovė Baltijos šalyse
UAB ,,Forever Living Products Baltics”
Vilnius, Pylimo 30
tel. +37052610070
Oficiali kompanijos svetainė
www.foreverliving.lt
El. parduotuvė registruotiems pirkėjams
www.forever.lt

Forever produktai

Alavijas

Kaip gauti 5% nuolaidą?

Jeigu norite įsigyti produktus tiesiai iš gamintojo su su 5% nuolaida, jums tereikia prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ir įgyvendinti vienintelę sąlygą – įsigyti produktų ne mažiau nei už 50 €.

Viskas ką reikia padaryti, tai internetu užpildyti Forever verslo savininko sutartį.
Sutartį užpildyti galite paspaudę ant šios nuorodos:

http://registracija.foreverliving.lt/lt/

 
Pildant sutartį jums reikės įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę, be šių duomenų užsiregistruoti negalėsite, todėl pateikiame duomenis kuriuos reikia įvesti į nurodytus laukelius:
Sponsoriaus ID: 370000133755
Sponsoriaus vardas: DOVYDAS
Sponsoriaus pavardė: VAIKŠNORAS
Taip kaip pavaizduota žemiau esančiame paveikslėlyje:

Užpildę sutartį, per 1 darbo dieną el. paštu gausite prisijungimo duomenis į oficialią internetinę parduotuvę www.forever.lt
Norėdami užsisakyti produktus, turite eiti į www.forever.lt parduotuvę ir prisijungti su gautais duomenimis. Prisijungę iškart galėsite rinktis ir užsisakyti produktus, kuriuos jums pristatys per 2 – 3 darbo dienas. El. parduotuvėje www.forever.lt produktų kainos bus nurodytos iš karto su 5% nuolaida.

Kaip gauti 30% nuolaidą?

Kiti registracijos http://registracija.foreverliving.lt/lt/  sistemoje privalumai:

GALIMYBĖ ĮSIGYTI PRODUKTUS SU 30% NUOLAIDA. 

  • Jeigu per 2 iš eilės einamus mėnesius nusipirksite produktų už 2 kreditus (CC) įgysite teisę pirkti produktus su 30%  nuolaida!
  • Tapsite Forever Living Products kompanijos partneriu ir galėsite pradėti savo verslą bet kurioje pasaulio šalyje! Plačiau apie karjeros galimybes skaitykite žemiau šiame puslapyje, skiltyje „KARJERA“.
  • Galėsite įsigyti Forever Living produktus būdami bet kurioje pasaulio šalyje!
  • Nėra jokių reikalavimų, paslėptų įsipareigojimų ar privalomų pirkimų, pirksite tik tiek kiek norėsite.
  • Džiaugsitės sveikesniu ir kokybiškesniu gyvenimu!

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu: aloeveraproduktai@gmail.com arba tel.: +37068538383

KARJERA

sveikatos harmonija

Jau daugiau kaip 10 metų dirbdami su Forever Living Products, nuolat plečiame savo klientų ir verslo partnerių ratą visame pasaulyje.

Kviečiame ir jus prisijungti prie mūsų nuolat augančios foreveriečių bendruomenės, kuriai kompanija Forever Living Products siūlo galimybę bendradarbiauti ir tapti šios kompanijos distributoriais. Distributoriaus statusas reiškia, kad jūs gaunate galimybę kurti savo tinklą, naudojant šios kompanijos produktus kaip pagrindinį įrankį, tapdami FOREVER VERSLO SAVININKAIS.

Kokie privalumai jūsų laukia, dirbant su Forever Living Products kompanija, galite susipažinti, kompanijos veiklą reglamentuojančiame dokumente:

FOREVER BENDROVĖS POLITIKA

( https://foreverliving.app.box.com/s/7nx6eqzgn2nr9t60ymqws6dysr01mwh1 )

Ir jai nuspręsite, kad norite kurti savo tarptautinį verslą tinklinėje rinkodaroje, susisiekite su mumis tel.+37068538383 arba el. paštu: aloeveraproduktai@gmail.com, ir mes jums padėsime žengti pirmuosius žingsnius Forever versle.

Produktų pristatymas

Produktus pristatysime jums patogiu būdu. Pristatymo būdą pasirinkti galėsite vykdant užsakymą. Pristatymo terminas po apmokėjimo, nuo 2 iki 5 darbo dienų. Dažniausiai pristatome per 3 darbo dienas. Užsisakydami prekes nepamirškite pasirinkti tinkamo pristatymo būdo ir nurodyti visą reikalingą pristatymo informaciją. To nepadarius, pasiliekame teisę pristatymo informaciją pakoreguoti savo nuožiūra. Iškilus klausimams kreipkitės tel.: 8 685 38383 arba el. paštu: aloeveraproduktai@gmail.com

sveikatos harmonija