Atpalaiduojantis nugaros masažas – vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti, atsipalaiduoti ir pašalina įtampą. 

Stuburas ir nugara – žmogaus sveikatos pagrindas. Didžiausia laiko dalį mes praleidžiame sėdėdami (namuose, darbe, mokymo įstaigoje, automobilyje ir t.t). Nuolatinis kūno pasyvumas neišvengiamai sukelia nugaros raumenų nuovargį bei įtampą.

Nugaros masažas padeda

  • sumažinti arba pašalinti skausmą,
  • šalina nugaros raumenų įtampą,
  • gerina kraujotaką,
  • atlikus masažą atsiranda lengvumo jausmas,
  • padidėja darbingumas,
  • pagerėja nuotaika.

Masažo dėka sumažėja tinimai ir suaktyvėja audinių regeneracijos procesai. Nervinių šaknelių, išeinančių iš nugaros smegenų, stimuliacijos dėka, normalizuojasi visų vidaus organų – širdies, kepenų, inkstų, skrandžio bei žarnyno veikla.        

Atpalaiduojantis nugaros masažas – tai dar ir puiki galimybė tiesiog pasidžiaugti prisilietimu. Prisilietimai – tai neatsiejama sveikatos ir geros savijautos dalis. Masažuotojas švelniomis ir rūpestingomis rankomis dovanoja žmogui pilnatvės jausmą, išlaisvina vidines organizmo gydomąsias galias.

Masažo kursą sudaro 5 – 10 procedūrų. Patartina kursą pakartoti vieną kartą į pusmetį, gali būti atliekama dažniau, priklausomai nuo masažuojamojo būklės ir pakenkimo laipsnio. Procedūros atliekamos kasdien arba kas antrą dieną pagal poreikį, amžių, būklę.

Masažo trukmė: ~ 40 min.

Masažo metu naudojamos priemonės: masažo aliejai, eteriniai aliejai arba nuskausminamieji Aloe Vera geliai.

sveikatos harmonija